maandag , 11 december 2017

Commissies

Binnen FC Aalsmeer hebben we veel vrijwilligers. Hierbij een overzicht van de verschillende commissies.

  • Jeugdcommissie
  • Clubhuis
  • Communicatie
  • Evenementen
  • Financien
  • Ledenadministratie
  • Sponsoring
  • Veldkeuring
  • Veldplanning
  • Toernooien
  • Voetbal Technische Zaken
Jeugdvoorzitter Ruben Uithol
06-10040436
rubenfcaalsmeer@gmail.com
Coördinatoren
Commissie
Edgar van de Broek
06-54290633
edgar@familievdbroek.nl
Jeugd Activiteiten
Commissie
Brenda Bos
06-47580647
brendab609@gmail.com
Dames Jeugd
Commissie
Bianca Zekveld
06-51194567
bzekveld@hotmail.com
Voetbaltechnische
Zaken
Vrijwilligerscommissie
Jeugd
Lennart van Oostveen
06-29222137
alvo@cistron.nl

Download hier het organogram van de jeugdorganisatie.

Locatie Beethovenlaan Rob Springintveld
06-53490683
robspringintveld@hotmail.com
Website / Social Media Bert Klaassen
klaassenbert@hotmail.com
06-833 394 28
Pers Eef Niezing
eniezing@meerprimair.nl
06-513 449 91
Complex Beethovenlaan Arjan Levarht
alevarht@levarht.nl
06-538 219 33
Crediteuren Elly Zekveld
ezekveld@gmt.nl
Debiteuren Wim Braam
wim@braamnl.nl
José Kruijer
josekruijer@gmail.com
06-40298352
Sponsorcommissie Arjan Levarht
alevarht@levarht.nl
06-538 219 33
Sponsorcommissie Bert Klaassen
klaassenbert@hotmail.com
06-833 394 28
Doordeweeks Jack van Muijden
06-403 531 76
Zaterdag Dolf Wilting
06-547 852 82
Zondag Willem Nederstigt
06-304 175 24
Jeugd, zaterdag en zondag Ingrid Kempers
ingridkempers@hotmail.com
06-224 560 68
Jeugd, zaterdag en zondag Ingrid Kempers
ingridtoernooi@hotmail.com
06-224 560 68

 

Commissie VTZ Jeugd

 

Niet alle commissieleden zijn hierboven genoteerd, voor de duidelijkheid hebben wij ervoor gekozen twee of drie vertegenwoordigers van de commissie weer te geven.