Begin » Jeugdscheidsrechters zaterdag

Jeugdscheidsrechters zaterdag

Overzicht inzet Jeugdscheidsrechters voor Jeugdwedstrijden van leeftijd O11 en O12 categorie seizoen 2020/2021

Uitvoering JO17+MO17+MO19 teams

Zaterdag 29 aug.Zaterdag 5 sept.Zaterdag 12 sept.Zaterdag 19 sept.Zaterdag 26 sept.Zaterdag 3 okt.Zaterdag 10 okt.Zaterdag 24 okt.
Naam:Team:Praktijk 2e Wedstrijd:MO17-1 (1 scheidsr)08.45 uur08.45 uurJO17-1 (2 scheidsr)08.45geen scheidsr. Nodiggeen scheidsr. Nodig
JO17-3  (1 scheidsr)JO17-4 (3 scheidsr)JO17-2 (2 scheidsr)MO19-1 (2 scheidsr)MO17-1 (3 scheidsr)JO17-4 (2 scheidsr)10.15
Ravi v/d H.JO17-1JO17-1
Noah T.JO17-1JO17-1
Thijs K.JO17-1JO17-1
Joep B.JO17-1JO17-1
Storm v. Z.JO17-1JO17-1
Mees V.JO17-1JO17-1
Sven M.JO17-1JO17-1
Colin T.JO17-1JO17-1
Gianni v/d L.JO17-1JO17-1
Thijs M.JO17-1JO17-1
Siep de V.JO17-1JO17-1
Floor S.JO17-1JO17-1
Danny K.JO17-1JO17-1
Jayson v/d N.JO17-1JO17-1
Tijn L.JO17-1JO17-1
Ivar v. K.JO17-1JO17-1
Steven de J.JO17-1JO17-1
Ties K.JO17-1JO17-1
Patrick v/d S.JO17-1JO17-1
Ruben K.JO17-1JO17-1
Casper de V.JO17-2JAJO17-2
Kai H.JO17-2JO17-2
KaiJO17-2JO17-2
Anouar B.JO17-2JO17-2
Mauro el H.JO17-2JO17-2
Vincent P.JO17-2JO17-2
Tim W.JO17-2JO17-2
Manuel C.JO17-2JO17-2
Sebastian R.JO17-2JAJO17-2
Ralph T.JO17-2JO17-2
Kaj V.JO17-2JO17-2
Jort J.JO17-3
Demster A.JO17-3JAJO17-3
Matthijs B.JO17-3
Jochem V.JO17-3
Ruben O.JO17-3
Bor M.JO17-3
Joeri S.JO17-3
Max H.JO17-3
Michael M.JO17-3
Twan K.JO17-3
Christiaan D.JO17-3
Wessel ten H.JO17-3
Tariq den U.JO17-3
Maik v. E.JO17-3
Ryan v.K.JO17-4JO17-4JO17-4
Max K.JO17-4JAJO17-4JO17-4
Bram H.JO17-4JO17-4JO17-4
Rocco L.JO17-4JAJO17-4JO17-4
Mahamed Nuur A.JO17-4JO17-4JO17-4
Dani S.JO17-4JO17-4JO17-4
Bart E.JO17-4JO17-4JO17-4
Sem v. N.JO17-4JO17-4JO17-4
Brian B.JO17-4JA, JA,JO17-4JO17-4JO17-4
Sander S.JO17-4JO17-4JO17-4
Eric v. N.JO17-4JO17-4JO17-4
Lucas v. L.JO17-4JO17-4JO17-4
Aron W.JO17-4JO17-4JO17-4
Thijmen T.JO17-4JO17-4JO17-4
Thijn V.JO17-4JO17-4JO17-4
Mika G.JO17-4JO17-4JO17-4
Pim S.JO17-4JO17-4JO17-4
Joy E.MO17-1MO17-1
Robin E.MO17-1MO17-1
Fleur ten K.MO17-1MO17-1
Mieke E.MO17-1MO17-1
Maud M.MO17-1MO17-1
Nina V.MO17-1MO17-1
Fleur S.MO17-1MO17-1
Anna v. V.MO17-1JAMO17-1MO17-1
Fiene H.MO17-1MO17-1
Bloem v. V.MO17-1MO17-1
Sophia E.MO17-1MO17-1
Mila v/d B.MO17-1MO17-1
Evita F.MO17-1MO17-1
Magali B.MO17-1MO17-1
Ricky de B.MO17-1MO17-1
Grace L.MO17-1MO17-1
Kristie O.MO19-1MO19-1
Vera G.MO19-1MO19-1
Valerie M.MO19-1MO19-1
Kim Z.MO19-1MO19-1
Milou B.MO19-1MO19-1
Isa B.MO19-1MO19-1
Tessa R.MO19-1MO19-1
Ilonca J.MO19-1MO19-1
Elise A.MO19-1MO19-1
Eamey M.MO19-1MO19-1
Maud P.MO19-1MO19-1
Inge v/d H.MO19-1MO19-1
Floor v.L.MO19-1MO19-1
Daisy T.MO19-1JAMO19-1
Dewi B.MO19-1JAMO19-1