Begin » Schoolvoetbal – Jongens Groep 6

Schoolvoetbal – Jongens Groep 6

Poule A

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
ma18:005aAntoniusschool 1Jozefschool 10-0
ma18:125aAntoniusschool 4OBS Kudelstaart 11-0
ma18:245aAntoniusschool 7*Oosteinder 10-0
ma18:365aAntoniusschool 1Antoniusschool 43-2
ma18:485aJozefschool 1Oosteinder 10-3
ma19:005aAntoniusschool 1OBS Kudelstaart 11-0
ma19:125aAntoniusschool 7*Samen één 1*1-0
ma19:245aJozefschool 1Antoniusschool 40-0
ma19:365aOosteinder 1Samen één 1*0-1
ma19:485aOBS Kudelstaart 1Antoniusschool 7*1-1
ma20:005aAntoniusschool 4Samen één 1*0-2
ma20:125aJozefschool 1OBS Kudelstaart 11-0
 
wo18:365aAntoniusschool 1Antoniusschool 7*0-2
wo18:485aOBS Kudelstaart 1Samen één 1*0-3
wo19:005aAntoniusschool 1Oosteinder 10-3
do18:003dJozefschool 1Antoniusschool 7*0-1
do18:123dAntoniusschool 1Samen één 1*0-1
do18:243dOBS Kudelstaart 1Oosteinder 10-2
do18:363dAntoniusschool 4Antoniusschool 7*0-3
do18:483dJozefschool 1Samen één 1*1-3
do19:003dAntoniusschool 4Oosteinder 10-4

Eindstand Poule A

schoolpuntenDPVDPT
Antoniusschool 1748
Jozefschool 1527
Antoniusschool 44312
OBS Kudelstaart 1119
Antoniusschool 7*1481
Oosteinder 113121
Samen één 1*15102

Poule B

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
ma18:005bDe Brug 1*Antoniusschool 22-1
ma18:125bJozefschool 2Antoniusschool 54-1
ma18:245bOBS Zuidooster 1*Oosteinder 20-1
ma18:365bAntoniusschool 2Jozefschool 22-1
ma18:485bAntoniusschool 5OBS Zuidooster 1*1-2
ma19:005bDe Brug 1*Jozefschool 21-0
ma19:125bAntoniusschool 2Antoniusschool 52-0
ma19:245bDe Brug 1*Oosteinder 22-0
 
wo18:365bAntoniusschool 5Oosteinder 20-1
wo18:485bAntoniusschool 2OBS Zuidooster 1*0-2
wo19:005bDe Brug 1*Antoniusschool 53-0
do18:004dJozefschool 2Oosteinder 21-0
do18:124dDe Brug 1*OBS Zuidooster 1*0-1
do18:244dAntoniusschool 2Oosteinder 20-0
do18:364dJozefschool 2OBS Zuidooster 1*0-2

Eindstand Poule B

schoolpuntenDPVDPT
De Brug 1*1282
Antoniusschool 2755
Jozefschool 2666
Antoniusschool 50212
OBS Zuidooster 1*1272
Oosteinder 2723

Poule C

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
ma18:005cOBS Zuidooster 2*Oosteinder 32-1
ma18:125cTriade Hornmeer 1Jozefschool 3*0-4
ma18:245cAntoniusschool 3Antoniusschool 60-1
ma18:365cOosteinder 3Triade Hornmeer 10-0
ma18:485cJozefschool 3*Antoniusschool 35-1
ma19:005cOBS Zuidooster 2*Triade Hornmeer 13-1
ma19:125cOosteinder 3Jozefschool 3*1-3
ma19:245cOBS Zuidooster 2*Antoniusschool 63-2
 
wo18:365cJozefschool 3*Antoniusschool 65-0
wo18:485cOosteinder 3Antoniusschool 31-0
wo19:005cOBS Zuidooster 2*Jozefschool 3*0-0
do18:005dTriade Hornmeer 1Antoniusschool 61-0
do18:125dOBS Zuidooster 2*Antoniusschool 32-0
do18:245dOosteinder 3Antoniusschool 60-0
do18:365dTriade Hornmeer 1Antoniusschool 31-0

Eindstand Poule C

schoolpuntenDPVDPT
OBS Zuidooster 2*13104
Oosteinder 3535
Triade Hornmeer 1737
Jozefschool 3*13172
Antoniusschool 30110
Antoniusschool 6439

Finales zijn op vrijdag, nummers 1 en 2 per poule plaatsen zich
Zie * achter de naam in de eindstanden