Begin » Schoolvoetbal – Jongens Groep 7

Schoolvoetbal – Jongens Groep 7

Poule A

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:002bDe Brug 1*Triade Zuid 13-1
di18:122bOosteinder 2Antoniusschool 3*0-2
di18:242bJozefschool 2OBS Zuidooster 22-0
di18:362bTriade Zuid 1Oosteinder 20-5
di18:482bAntoniusschool 3*Jozefschool 22-0
di19:002bDe Brug 1*Oosteinder 20-0
di19:122bTriade Zuid 1Antoniusschool 3*0-2
di19:242bDe Brug 1*OBS Zuidooster 21-1
 
do18:002bAntoniusschool 3*OBS Zuidooster 22-0
do18:122bTriade Zuid 1Jozefschool 20-2
do18:242bDe Brug 1*Antoniusschool 3*0-0
do18:362bOosteinder 2OBS Zuidooster 20-3
do18:482bDe Brug 1*Jozefschool 22-0
do19:002bTriade Zuid 1OBS Zuidooster 21-2
do19:122bOosteinder 2Jozefschool 20-0

Eindstand Poule A

schoolpuntenDPVDPT
De Brug 1*962
Triade Zuid 10214
Oosteinder 2555
Antoniusschool 3*1380
Jozefschool 2744
OBS Zuidooster 2766

Poule B

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:006aGraankorrel 1Antoniusschool 11-2
di18:126aOBS Kudelstaart 1OBS Zuidooster 3*0-1
di18:246aAntoniusschool 4*Graankorrel 14-0
di18:366aAntoniusschool 1OBS Kudelstaart 10-1
di18:486aOBS Zuidooster 3*Antoniusschool 4*1-1
 
do18:006aGraankorrel 1OBS Kudelstaart 11-1
do18:126aAntoniusschool 1OBS Zuidooster 3*0-1
do18:246aOBS Kudelstaart 1Antoniusschool 4*0-1
do18:366aGraankorrel 1OBS Zuidooster 3*0-1
do18:486aAntoniusschool 1Antoniusschool 4*0-1

Eindstand Poule B

schoolpuntenDPVDPT
Graankorrel 1128
Antoniusschool 1324
OBS Kudelstaart 1423
OBS Zuidooster 3*1041
Antoniusschool 4*1071

Poule C

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:006bAntoniusschool 2*Jozefschool 1*1-1
di18:126bOBS Zuidooster 1Triade Hornmeer 11-2
di18:246bOosteinder 1Antoniusschool 2*0-0
di18:366bJozefschool 1*OBS Zuidooster 12-1
di18:486bTriade Hornmeer 1Oosteinder 10-0
  
do18:006bAntoniusschool 2*OBS Zuidooster 11-1
do18:126bJozefschool 1*Triade Hornmeer 14-0
do18:246bOBS Zuidooster 1Oosteinder 10-1
do18:366bAntoniusschool 2*Triade Hornmeer 12-1
do18:486bJozefschool 1*Oosteinder 12-1

Eindstand Poule C

schoolpuntenDPVDPT
Antoniusschool 2*643
Jozefschool 1*1093
OBS Zuidooster 1136
Triade Hornmeer 1437
Oosteinder 1522

Finales zijn op vrijdag, nummers 1 en 2 per poule plaatsen zich
Zie * achter de naam in de eindstanden