Begin » Schoolvoetbal – Jongens Groep 8

Schoolvoetbal – Jongens Groep 8

Poule A

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:001aDe Brug 1Triade Zuid 11-2
di18:121aAntoniusschool 3*OBS Kudelstaart 1*0-1
di18:241aOBS Zuidooster 3Samen één 12-0
di18:361aTriade Zuid 1Antoniusschool 3*2-2
di18:481aOBS Kudelstaart 1*OBS Zuidooster 32-0
di19:001aDe Brug 1Antoniusschool 3*0-3
di19:121aTriade Zuid 1OBS Kudelstaart 1*2-3
di19:241aDe Brug 1Samen één 13-0
 
do18:001aOBS Kudelstaart 1*Samen één 12-1
do18:121aTriade Zuid 1OBS Zuidooster 30-2
do18:241aDe Brug 1OBS Kudelstaart 1*2-1
do18:361aAntoniusschool 3*Samen één 11-0
do18:481aDe Brug 1OBS Zuidooster 31-1
do19:001aTriade Zuid 1Samen één 12-1
do19:121aAntoniusschool 3*OBS Zuidooster 31-0

Eindstand Poule A

schoolpuntenDPVDPT
De Brug 1777
Triade Zuid 1789
Antoniusschool 3*1073
OBS Kudelstaart 1*1295
OBS Zuidooster 3754
Samen één 10210

Poule B

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:001bGraankorrel 1Antoniusschool 10-2
di18:121bJozefschool 1*OBS Zuidooster 10-1
di18:241bSamen één 2Oosteinder 1*0-2
di18:361bAntoniusschool 1Jozefschool 1*0-0
di18:481bOBS Zuidooster 1Samen één 20-0
di19:001bGraankorrel 1Jozefschool 1*0-1
di19:121bAntoniusschool 1OBS Zuidooster 10-0
di19:241bGraankorrel 1Oosteinder 1*1-5
 
do18:001bOBS Zuidooster 1Oosteinder 1*0-2
do18:121bAntoniusschool 1Samen één 21-0
do18:241bGraankorrel 1OBS Zuidooster 11-1
do18:361bJozefschool 1*Oosteinder 1*2-1
do18:481bGraankorrel 1Samen één 21-2
do19:001bAntoniusschool 1Oosteinder 1*0-0
do19:121bJozefschool 1*Samen één 21-0

Eindstand Poule B

schoolpuntenDPVDPT
Graankorrel 11311
Antoniusschool 1930
Jozefschool 1*1042
OBS Zuidooster 1623
Samen één 2425
Oosteinder 1*10103

Poule C

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:002aAntoniusschool 2Jozefschool 20-2
di18:122aOBS Zuidooster 2Oosteinder 2*0-3
di18:242aTriade Hornmeer 1*Antoniusschool 24-0
di18:362aJozefschool 2OBS Zuidooster 24-1
di18:482aOosteinder 2*Triade Hornmeer 1*0-1
 
do18:002aAntoniusschool 2OBS Zuidooster 21-3
do18:122aJozefschool 2Oosteinder 2*1-2
do18:242aOBS Zuidooster 2Triade Hornmeer 1*0-3
do18:362aAntoniusschool 2Oosteinder 2*0-1
do18:482aJozefschool 2Triade Hornmeer 1*0-1

Eindstand poule C

schoolpuntenDPVDPT
Antoniusschool 20110
Jozefschool 2674
OBS Zuidooster 23411
Oosteinder 2*962
Triade Hornmeer 1*1290

Finales zijn op vrijdag, nummers 1 en 2 per poule plaatsen zich
Zie * achter de naam in de eindstanden