Begin » Schoolvoetbal – Meisjes Groep 4

Schoolvoetbal – Meisjes Groep 4

Poule A

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
wo13:001aAntoniusschool 1Oosteinder 11-2
wo13:121aAntoniusschool 4De Brug 16-0
wo13:241aJozefschool 1OBS Zuidooster 11-1
wo13:361aOosteinder 1Antoniusschool 40-1
wo13:481aDe Brug 1Jozefschool 10-4
wo14:001aAntoniusschool 1Antoniusschool 40-2
wo14:121aOosteinder 1De Brug 15-0
wo14:241aAntoniusschool 1OBS Zuidooster 11-1
 
wo14:481aDe Brug 1OBS Zuidooster 10-2
wo15:001aOosteinder 1Jozefschool 13-0
wo15:121aAntoniusschool 1De Brug 12-0
wo15:241aAntoniusschool 4OBS Zuidooster 12-0
wo15:361aAntoniusschool 1Jozefschool 10-2
wo15:481aOosteinder 1OBS Zuidooster 13-0
wo16:001aAntoniusschool 4Jozefschool 11-0

Eindstand poule A

schoolpuntenDPVDPT
Antoniusschool 415120
Oosteinder 112132
Jozefschool 1775
OBS Zuidooster 1547
Antoniusschool 1447
De Brug 10019

Poule B

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
wo13:001bOBS Zuidooster 2Antoniusschool 20-2
wo13:121bOosteinder 2Antoniusschool 52-2
wo13:241bTriade Hornmeer 1Jozefschool 20-2
wo13:361bAntoniusschool 2Oosteinder 21-1
wo13:481bAntoniusschool 5Triade Hornmeer 11-0
wo14:001bOBS Zuidooster 2Oosteinder 20-1
wo14:121bAntoniusschool 2Antoniusschool 50-2
wo14:241bOBS Zuidooster 2Jozefschool 20-3
 
wo14:481bAntoniusschool 5Jozefschool 22-3
wo15:001bAntoniusschool 2Triade Hornmeer 14-0
wo15:121bOBS Zuidooster 2Antoniusschool 50-5
wo15:241bOosteinder 2Jozefschool 20-3
wo15:361bOBS Zuidooster 2Triade Hornmeer 11-1
wo15:481bAntoniusschool 2Jozefschool 20-1
wo16:001bOosteinder 2Triade Hornmeer 13-0

Eindstand poule B

schoolpuntenDPVDPT
Jozefschool 215122
Antoniusschool 510125
Oosteinder 2876
Antoniusschool 2774
OBS Zuidooster 21112
Triade Hornmeer 11111

Poule C

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
wo13:001cTriade Zuid 1OBS Kudelstaart 11-3
wo13:121cOBS Zuidooster 3Samen één 12-0
wo13:241cAntoniusschool 3Antoniusschool 60-1
wo13:361cOBS Kudelstaart 1OBS Zuidooster 32-1
wo13:481cSamen één 1Antoniusschool 31-1
wo14:001cTriade Zuid 1OBS Zuidooster 30-1
wo14:121cOBS Kudelstaart 1Samen één 15-0
wo14:241cTriade Zuid 1Antoniusschool 62-0
 
wo14:481cSamen één 1Antoniusschool 61-0
wo15:001cOBS Kudelstaart 1Antoniusschool 31-0
wo15:121cTriade Zuid 1Samen één 11-0
wo15:241cOBS Zuidooster 3Antoniusschool 62-0
wo15:361cTriade Zuid 1Antoniusschool 30-0
wo15:481cOBS Kudelstaart 1Antoniusschool 65-0
wo16:001cOBS Zuidooster 3Antoniusschool 31-0

Eindstand poule C

schoolpuntenDPVDPT
OBS Kudelstaart 115162
OBS Zuidooster 31272
Triade Zuid 1744
Samen één 1429
Antoniusschool 63110
Antoniusschool 3214

Finale ronde

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
wo16:241dAntoniusschool 4Jozefschool 20-0
wo16:361dOBS Kudelstaart 1Oosteinder 12-2
wo16:481dJozefschool 2OBS Kudelstaart 11-1
wo17:001dOosteinder 1Antoniusschool 40-2
wo17:121dAntoniusschool 4OBS Kudelstaart 14-2
wo17:241dJozefschool 2Oosteinder 11-1

Eindstand Finale ronde

#schoolpuntenDPVDPT
1Antoniusschool 4762
2Jozefschool 2322
3OBS Kudelstaart 1257
4Oosteinder 1235