Begin » Schoolvoetbal – Meisjes Groep 5

Schoolvoetbal – Meisjes Groep 5

Poule A

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:004aDe Brug 1Antoniusschool 3*0-1
di18:124aJozefschool 2OBS Zuidooster 20-2
di18:244aOosteinder 2*Samen één 23-0
di18:364aAntoniusschool 3*Jozefschool 24-0
di18:484aOBS Zuidooster 2Oosteinder 2*0-1
di19:004aDe Brug 1Jozefschool 21-2
di19:124aAntoniusschool 3*OBS Zuidooster 20-0
di19:244aDe Brug 1Samen één 21-0
 
do18:004aOBS Zuidooster 2Samen één 25-0
do18:124aAntoniusschool 3*Oosteinder 2*1-0
do18:244aDe Brug 1OBS Zuidooster 20-3
do18:364aJozefschool 2Samen één 23-0
do18:484aDe Brug 1Oosteinder 2*0-4
do19:004aAntoniusschool 3*Samen één 24-1
do19:124aJozefschool 2Oosteinder 2*0-2

Eindstand Poule A

schoolpuntenDPVDPT
De Brug 13210
Antoniusschool 3*13101
Jozefschool 2659
OBS Zuidooster 210101
Oosteinder 2*12101
Samen één 20116

Poule B

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:004bAntoniusschool 1*OBS Kudelstaart 14-0
di18:124bAntoniusschool 4*Oosteinder 30-0
di18:244bOBS Zuidooster 3Antoniusschool 1*0-0
di18:364bOBS Kudelstaart 1Antoniusschool 4*0-8
di18:484bOosteinder 3OBS Zuidooster 34-0
 
do18:004bAntoniusschool 1*Antoniusschool 4*3-0
do18:124bOBS Kudelstaart 1Oosteinder 30-2
do18:244bAntoniusschool 4*OBS Zuidooster 31-0
do18:364bAntoniusschool 1*Oosteinder 34-0
do18:484bOBS Kudelstaart 1OBS Zuidooster 30-2

Eindstand Poule B

schoolpuntenDPVDPT
Antoniusschool 1*10110
OBS Kudelstaart 10016
Antoniusschool 4*793
Oosteinder 3764
OBS Zuidooster 3425

Poule C

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:004cOBS Zuidooster 1Oosteinder 13-0
di18:124cSamen één 1*Antoniusschool 2*1-0
di18:244cJozefschool 1OBS Zuidooster 11-0
di18:364cOosteinder 1Samen één 1*0-3
di18:484cAntoniusschool 2*Jozefschool 12-0
 
do18:004cOBS Zuidooster 1Samen één 1*0-4
do18:124cOosteinder 1Antoniusschool 2*0-1
do18:244cSamen één 1*Jozefschool 12-0
do18:364cOBS Zuidooster 1Antoniusschool 2*0-1
do18:484cOosteinder 1Jozefschool 11-0

Eindstand Poule C

schoolpuntenDPVDPT
OBS Zuidooster 1336
Oosteinder 1317
Samen één 1*12100
Antoniusschool 2*941
Jozefschool 1315

Finales zijn op vrijdag, nummers 1 en 2 per poule plaatsen zich
Zie * achter de naam in de eindstanden