Begin » Schoolvoetbal – Meisjes Groep 6

Schoolvoetbal – Meisjes Groep 6

Poule A

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:005aDe Brug 1*Antoniusschool 1*2-0
di18:125aSamen één 1Antoniusschool 43-0
di18:245aOBS Kudelstaart 1Oosteinder 11-3
di18:365aAntoniusschool 1*Samen één 12-0
di18:485aAntoniusschool 4OBS Kudelstaart 11-0
di19:005aDe Brug 1*Samen één 12-0
di19:125aAntoniusschool 1*Antoniusschool 42-0
di19:245aDe Brug 1*Oosteinder 14-2
  
do18:005aAntoniusschool 4Oosteinder 10-4
do18:125aAntoniusschool 1*OBS Kudelstaart 15-0
do18:245aDe Brug 1*Antoniusschool 41-1
do18:365aSamen één 1Oosteinder 10-2
do18:485aDe Brug 1*OBS Kudelstaart 15-0
do19:005aAntoniusschool 1*Oosteinder 11-1
do19:125aSamen één 1OBS Kudelstaart 11-0

Eindstand Poule A

schoolpuntenDPVDPT
De Brug 1*13143
Antoniusschool 1*10103
Samen één 1646
Antoniusschool 44210
OBS Kudelstaart 10115
Oosteinder 110126

Poule B

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:005bAntoniusschool 2OBS Zuidooster 1*1-3
di18:125bTriade Hornmeer 1Oosteinder 2*1-3
di18:245bAntoniusschool 5Antoniusschool 20-0
di18:365bOBS Zuidooster 1*Triade Hornmeer 12-0
di18:485bOosteinder 2*Antoniusschool 51-0
 
do18:005bAntoniusschool 2Triade Hornmeer 10-0
do18:125bOBS Zuidooster 1*Oosteinder 2*0-1
do18:245bTriade Hornmeer 1Antoniusschool 51-0
do18:365bAntoniusschool 2Oosteinder 2*0-2
do18:485bOBS Zuidooster 1*Antoniusschool 50-2

Eindstand Poule B

schoolpuntenDPVDPT
Antoniusschool 2215
OBS Zuidooster 1*654
Triade Hornmeer 1425
Oosteinder 2*1271
Antoniusschool 5422

Poule C

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
di18:005cOosteinder 3Triade Zuid 11-0
di18:125cAntoniusschool 3*Jozefschool 1*0-2
di18:245cOBS Zuidooster 2Oosteinder 31-0
di18:365cTriade Zuid 1Antoniusschool 3*1-2
di18:485cJozefschool 1*OBS Zuidooster 23-0
 
do18:005cOosteinder 3Antoniusschool 3*0-3
do18:125cTriade Zuid 1Jozefschool 1*0-4
do18:245cAntoniusschool 3*OBS Zuidooster 22-0
do18:365cOosteinder 3Jozefschool 1*0-4
do18:485cTriade Zuid 1OBS Zuidooster 20-0

Eindstand poule C

schoolpuntenDPVDPT
Oosteinder 3318
Triade Zuid 1117
Antoniusschool 3*973
Jozefschool 1*12130
OBS Zuidooster 2415

Finales zijn op vrijdag, nummers 1 en 2 per poule plaatsen zich
Zie * achter de naam in de eindstanden