Begin » Schoolvoetbal – Meisjes Groep 8

Schoolvoetbal – Meisjes Groep 8

Poule A

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
ma18:001aAntoniusschool 1OBS Zuidooster 10-2
ma18:121aTriade Zuid 1Jozefschool 1*0-3
ma18:241aOBS Zuidooster 4Samen één 2*0-1
ma18:361aOBS Zuidooster 1Triade Zuid 10-0
ma18:481aJozefschool 1*OBS Zuidooster 43-0
ma19:001aAntoniusschool 1Triade Zuid 12-0
ma19:121aOBS Zuidooster 1Jozefschool 1*0-3
ma19:241aAntoniusschool 1Samen één 2*0-4
 
wo18:361aJozefschool 1*Samen één 2*1-0
wo18:481aOBS Zuidooster 1OBS Zuidooster 42-0
wo19:001aAntoniusschool 1Jozefschool 1*0-1
do19:002aTriade Zuid 1Samen één 2*0-1
do19:122aAntoniusschool 1OBS Zuidooster 41-1
do19:242aOBS Zuidooster 1Samen één 2*0-1
do19:362aTriade Zuid 1OBS Zuidooster 41-0

Eindstand Poule A

schoolpuntenDPVDPT
Antoniusschool 1438
OBS Zuidooster 1744
Triade Zuid 1416
Jozefschool 1*15110
OBS Zuidooster 4118
Samen één 2*1271

Poule B

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
ma18:001bOBS Zuidooster 2Antoniusschool 20-3
ma18:121bDe Brug 1OBS Kudelstaart 22-0
ma18:241bJozefschool 2*Oosteinder 2*0-0
ma18:361bAntoniusschool 2De Brug 12-0
ma18:481bOBS Kudelstaart 2Jozefschool 2*0-3
ma19:001bOBS Zuidooster 2De Brug 11-0
ma19:121bAntoniusschool 2OBS Kudelstaart 23-0
ma19:241bOBS Zuidooster 2Oosteinder 2*0-1
 
wo18:361bOBS Kudelstaart 2Oosteinder 2*0-4
wo18:481bAntoniusschool 2Jozefschool 2*0-1
wo19:001bOBS Zuidooster 2OBS Kudelstaart 23-0
do19:006aDe Brug 1Oosteinder 2*0-3
do19:126aOBS Zuidooster 2Jozefschool 2*0-1
do19:246aAntoniusschool 2Oosteinder 2*0-3
do19:366aDe Brug 1Jozefschool 2*1-3

Eindstand Poule B

schoolpuntenDPVDPT
OBS Zuidooster 2645
Antoniusschool 2984
De Brug 1339
OBS Kudelstaart 20015
Jozefschool 2*1381
Oosteinder 2*13110

Poule C

DagTijdVeldSchoolSchoolUitslag
ma18:002aDe Graankorrel 1Oosteinder 1*0-1
ma18:122aAntoniusschool 3*OBS Zuidooster 32-0
ma18:242aSamen één 1OBS Kudelstaart 10-1
ma18:362aOosteinder 1*Antoniusschool 3*0-1
ma18:482aOBS Zuidooster 3Samen één 10-1
ma19:002aDe Graankorrel 1Antoniusschool 3*0-4
ma19:122aOosteinder 1*OBS Zuidooster 30-0
ma19:242aDe Graankorrel 1OBS Kudelstaart 11-1
 
wo18:362aOBS Zuidooster 3OBS Kudelstaart 10-0
wo18:482aOosteinder 1*Samen één 10-0
wo19:002aDe Graankorrel 1OBS Zuidooster 30-0
do19:006bAntoniusschool 3*OBS Kudelstaart 14-0
do19:126bDe Graankorrel 1Samen één 11-1
do19:246bOosteinder 1*OBS Kudelstaart 12-0
do19:366bAntoniusschool 3*Samen één 16-0

Eindstand Poule C

schoolpuntenDPVDPT
De Graankorrel 1327
Oosteinder 1*831
Antoniusschool 3*15170
OBS Zuidooster 3303
Samen één 1528
OBS Kudelstaart 1527

Finales zijn op vrijdag, nummers 1 en 2 per poule plaatsen zich
Zie * achter de naam in de eindstanden