Begin » Jeugd » Teamindelingen (groot veld)

Teamindelingen (groot veld)

De Teamindelingen zijn zo goed als rond. Houdt er rekening mee dat gedurende het seizoen het voor kan komen dat er met de indelingen geschoven kan gaan worden als de trainers/leiders daar aanleiding voor hebben.

  • JO13
  • MO13
  • JO14
  • JO15
  • MO15
  • JO17
  • MO17
  • JO19
  • MO19

JO13-1
Jahmil

Stijn

Mika

Jelle

Lucas

Keano

Stijn R

Thijs

Kyano

Yorick

Dominik

Jens

Stijn V

Nicolai

Romain

Sem

Christan

Joep

JO13-2
Robin

Didier

Aaronn

Cas

Roan

Ilias

Sem

Frankcisco

Sion

Joey

Mats

Dean

Joey S

Wessel

Tijs

JO13-3
Yari

Robin

Kasper

Tim

Tobias

Mialn

Mats

Bram

Sammi

Bram H

** exclusief nog 4 spelers van de 13-1 **

JO13-3M

Milou

Carice

Meike

Noë

Elien

Anouk

Melissa

Michelle

Isis

Jinte

Sophie

Suus

JO13-4
Jelle

Tom

Jesse

Guus

Benjamin

Kacper

Boris

Wiktor

Tygo

Ezra

Burre

Hayat

Jesse S

Reda

MO13-1

Suus

Samijn

Dione

Pien

Yara

Roos

Shrona

Fleur

Delina

Eva

Lily

Julia

Linn

Isabel

JO14-1

Volgt komende week

JO14-2

Volgt komende week

JO14-3

Volgt komende week

JO15-1

Volgt komende week

JO15-2&3

Volgt komende week

MO15-1

Nina

Janique

Fleur

Lieke

Pien

Blossem

Line

Sofie

Noa

Isa

Lara

Julia

MO15-2

Lilly

Lourdes

Lisa

Senna

Eline

Minke

Kayleigh

Eva

Morgan

Britt

Danielle

Veerle

Eva

JO17-1&2

Joep

Storm

Kai

Mees

Sven

Mauro

Casper

Colin

Gianni

Siep

Thijs

Anouar

Vincent

Tim

Manuel

Thijs

Ralph

Floor

Sebastian

Tijn

Steven

Kaj

Patrick

Ties

Jayson

Danny

Ruben

Ivar

Ravi

Noah

Matias

JO17-3

Bart

Valentijn

Jort

Matthijs

Jochem

Ruben

Bor

Joeri

Michael

Demster

Twan

Christiaan

Jefte

Wessel

Max

Tarig

Ruben

JO17-4

Jori

Rocco

Thijn

Mahamed Nuur

Bart

Sem

Sander

Thijmen

Brian

Aron

Ryan

Bram

Dani

Eric

Jordi

Max

Lukas

MO17-1&2

Fleur

Mieke

Fleur

Anna

Nina

Ricky

Fiene

Bloem

Melissa

Eva

Misha

Danique

Myra

Sophia

Mila

Grace

Evita

Maud

Joy

Robin

Magali

Jasmijn

Eva

Floor

JO19-1&2

Jeremy

Quinten

Ryan

Jef

Brendan

Pascal

Daan

Kevin

Timm

Sem

Daniel

Danny

Lars

Job

Jessy

Sam

Lennart

Jay

Maarten

Jordi

Christopher

Joshua

Lars

Nick

Jelle

Nick

Per

Veron

Wojciech

JO19-1-Zon

Nick

Duane

Bram

Rico

Lyno

Daan

Owen

Lars

Daniel

Roy

Damian

Guido

Boas

Bram

Nicolo

JO19-2-Zon

Dave

Steffan

Jesper

Fabian

Arnaldo

Milan

Fiston

Jordy

Sander

Davey

Joshua

Cas

MO19-1

Elise

Kristie

Milou

Tessa

Kim

Isa

Vera

Ilonca

Eamey

Dewi

Daisy

Valerie

Inge

Maud

Floor

Bekijk ook

trainingen van woensdag en donderdag voor jeugd van champ. league t/m JO17 + meiden afgelast i.v.m. de voorspelde hitte

De trainingen voor woensdag a.s.  gaan NIET door i.v.m. de voorspelde hitte voor de Champions …