Begin » Trainers en begeleiders

Trainers en begeleiders

Binnen de vereniging hebben we gelukkig een heleboel trainers, coördinatoren, leiders en begeleiders. Hierbij een overzicht van de verschillende personen en hun betreffende rol binnen de vereniging voor seizoen 2019/2020.

TeamhoofdtrainerLeiders / Coaches
Zaterdag 1Jesse Donker
Assistenten:
Roel Turkenburg (keepertrainer)
Marco van Oudenallen
06-83202349
marcovandenouodenallen@gmail.com
Zaterdag 2  
Zaterdag 3  
Zaterdag 4  
Zaterdag 6  
Mannen 35+ 1  
Mannen 45+ 1 Hans Versteegh
06-43257062
hans.versteegh@hetnet.nl
Dirk van de Schraaff
06-54634563
d.schraaf@tiscali.nl
Vrouwen 1 Maureen Jansen
06-23221055
maureen_1977@hotmail.com
Lonneke Maarsen
06-46396398
lonnekemaarsen@gmail.com
Vrouwen 2 Wilma de Niet
06-46050296
albert.wilma@live.nl
Ingrid den Hartog
06-51071488
ingrididh@gmail.com
Zondag 1Peter Neuvel
Assistenten:
Michael Kocon
Stefan van Halm (keeper)
 
Zondag 2  
Zondag 3  
Zondag 4 Jordy Reurekas
0654322804
j-reurekas9@hotmail.com
Zondag 5 Piet Stokkel
0653687363
P.Stokkel@heembouw.nl

Coördinatoren jeugd

Champions LeagueJamie Eveleens06-24769525
jamiefcaalsmeer@gmail.com
Onder 8Cindy van der Schaftcindyfcaalsmeer@gmail.com
Onder 9Prudence Blokkerprudencefcaalsmeer@gmail.com
Onder 10Mariska de Vries06-22398879
mariskafcaalsmeer@gmail.com
Onder 11Astrid Albers06-48957526
astridfcaalsmeer@gmail.com
Onder 12Cynthia de Vries06-27305698
cynthiafcaalsmeer@gmail.com
Onder 13Audrey van Efterik06-25153760
audreyfcaalsmeer@gmail.com
Onder 14Jamie Eveleens06-24769525
jamiefcaalsmeer@gmail.com
Onder 15 (jongens)Sander Grebegrebefca@gmail.com
Onder 15 (meisjes)Jamie Eveleens06-24769525
jamiefcaalsmeer@gmail.com
Onder 17Lukas Snoek06-53364693
lukasfcaalsmeer@gmail.com
Onder 19Dolf Groeneveld06-11044407
dolfgr@gmail.com