woensdag , 13 december 2017

Trainers en begeleiders

Binnen de vereniging hebben we gelukkig een heleboel trainers, coördinatoren, leiders en begeleiders. Hierbij een overzicht van de verschillende personen en hun betreffende rol binnen de vereniging voor seizoen 2017/2018.

Senioren Zaterdag

  • Zat1
  • Zat2
  • Zat4
  • Zat5
  • Zat6
  • Zat7
  • Zat8
Trainer Cor van Garderen
corvangarderen@hotmail.com
06-22401665
Leiders Marco van Oudenallen
marcojan1964@gmail.com
06-52512213
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-
  • Veteranen1
  • Vrouwen1
  • Vrouwen2
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-
Trainer Naam
email@email.com
06-
Leider naam
email@email.com
06-

Senioren Zondag

  • Zon1
  • Zon2
  • Zon3
  • Zon4
  • Zon5
Trainer Marco Bragonje
06-13573778
Leider Rody Springintveld
rodyspring87@gmail.com
06-12925112
Trainer -volgt-
Leider Alderd Leegwater
asterenalderd@gmail.com
06-307 498 24

 

Trainer Peter Luyten
p.luyten@amsterdamarena.nl
06-51051177
Leiders Dave van Schip
davevanschip@gmail.com
06-52645166
Joost Huijsmans
j.huijsmans@broekhof.nl
06-10002638
Trainer Mitchell Reurekas
m_reurekas@hotmail.com
06-23779731
Leider Nick Maas
thamaas@hotmail.com
06-53466537
Trainer Peter Luyten
p.luyten@amsterdamarena.nl
06-51051177
Leider Cor Stokkel
chstokkel@gmail.com
0297-342487

Junioren

  • JO19-1
  • JO19-2
  • JO19-3
  • MO19-1
-volgt-
-volgt-
-volgt-
Trainer Hans Kwaks
hasa2006@caiway.nl
06-28489061
Leiders/Coaches Gerard Jan van den Berg
geringeberg@hotmail.com
06-21694931
Ruud de Graaf
ruud@ramler.nl
06-44155889
Teammanager Esther van Aalst
Esther@platinumaircargo.com
06-51924909
Coordinator Afdeling Lucas Snoek
Lucas@afa-aalsmeer.nl
06-53364693
  • JO17-1
  • JO17-2
  • JO17-3
  • JO17-4
  • MO17-1
-volgt-
-volgt-
-volgt-
-volgt-
Trainer Hans Kwaks
hasa2006@caiway.nl
06-28489061
Leiders/Coaches Michael Jongkind
michaeljongkind@gmail.com
06-46684735
Chris Arenthals
chris@vanarenthals.nl
06-22403246
Dave Stokman
davestokman@gmail.com
06-52479138
Teammanager Elly Zekveld
06-20329607
Coordinator Afdeling Lucas Snoek
Lucas@afa-aalsmeer.nl
06-53364693
  • JO15-1
  • JO15-2
  • JO15-3
  • JO15-4
  • MO15-1
  • JO14-1
  • JO14-2
Trainers Bas Groenveld
zico25@xs4all.nl
06-53849144
Jan Koolhaas
j.koolhaas1@quicknet.nl
06-11759126
Leiders/Coaches Ruben van Geffen
ruben@di-geffi.com
06-41423352
Wilco van der Laarse
vanderlaarse@caiway.net
06-55733036
Coördinator Afdeling Martin van Weerdenburg
martinvw65@gmail.com
06-53410349
Trainers Bas Groenveld
zico25@xs4all.nl
06-53849144
Jan Koolhaas
j.koolhaas1@quicknet.nl
06-11759126
Leider/Coach Peter Luyten
p.luyten@amsterdamarena.nl
06-51051177
Coördinator Afdeling Martin van Weerdenburg
martinvw65@gmail.com
06-53410349
Trainer Martin van Weerdenburg
martinvw65@gmail.com
06-53410349
Leiders/Coaches Peter Kuyper
p.kuyper@caiway.nl
06-41798586
Martin van Weerdenburg
martinvw65@gmail.com
06-53410349
Coördinator Afdeling Martin van Weerdenburg
martinvw65@gmail.com
06-53410349
Trainers Appie Velthuis
apvelthuis@gmail.com
06-47424647
Kevin Ende
kevin_ende_25@hotmail.com
06-23124303
Leider/Coach Erik van Koeveringe
e.van.koeveringe@planet.nl
06-24514000
Coördinator Afdeling Martin van Weerdenburg
martinvw65@gmail.com
06-53410349
Trainer Hans Kwaks
hasa2006@caiway.nl
06-28489061
Leiders/Coaches Anco Pothuizen
anco.pothuizen@ppg.com
06-20414488
Marco van den Hoorn
hoorn@outlook.com
06-48230199
Niels Polak
n.polak@live.com
06-11568975
Coordinator Afdeling Lucas Snoek
Lucas@afa-aalsmeer.nl
06-53364693
Trainers Richard Bos
brenda@ritom.nl
06-47580647
Sito Meijer
sitoenmarie@versatel.nl
06-14505914
Leiders/Coaches Richard Bos
brenda@ritom.nl
06-47580647
Sito Meijer
sitoenmarie@versatel.nl
06-14505914
Coördinator Afdeling Martin van Weerdenburg
martinvw65@gmail.com
06-53410349
Trainer Roland Sikking
rolandsikking17@msn.com
06-16779992
Leiders/Coaches Roland Sikking
rolandsikking17@msn.com
06-16779992
Natasja Alkema
natasja_2210@live.nl
06-49199092
Coördinator Afdeling Martin van Weerdenburg
martinvw65@gmail.com
06-53410349
  • JO13-1
  • JO13-2
  • JO13-3
  • JO13-4M
  • JO13-5
  • JO13-6
  • JO13-7M
  • MO13-1
Trainer Arjan Vreeken
vreek200@gmail.com
06-25446760
Leiders/Coaches Klaas Mantel
klaas_mantel@hotmail.com
06-13220338
Remy Veenendaal
veenendaal.remy@gmail.com
06-50236196
Coordinator Afdeling Alco Zijlstra
zijlstra73@live.nl
06-12813975
Trainer Arjan Vreeken
vreek200@gmail.com
06-25446760
Leiders/Coaches Marco Offerman
m-offerman@hetnet.nl
06-23459403
Erik van Keulen
etin@kpnplanet.nl
06-21298494
Coordinator Afdeling Alco Zijlstra
zijlstra73@live.nl
06-12813975
Trainer Arjan Vreeken
vreek200@gmail.com
06-25446760
Leiders/Coaches Willem Groenewegen
wgroenewegen@msn.com
06-53582689
Bernard Piet
familiepiet@ziggo.nl
06-22515009
Coordinator Afdeling Alco Zijlstra
zijlstra73@live.nl
06-12813975
Trainer Hans Kwaks
hasa2006@caiway.nl
06-28489061
Leiders/Coaches Wilco Verhoeff
wjverhoeff@hotmail.com
06-38630033
Dave van Voorst
dave.van.voorst@tele2.nl
06-53470471
Coordinator Afdeling Lucas Snoek
Lucas@afa-aalsmeer.nl
06-53364693
Trainer Per Stokman
stokmanper@gmail.com
06-13574702
Leiders/Coaches Patrick Bogers
pbogers@caiway.nl
06-52497334
Jeroen van Leeuwen
info@vanlions.nl
06-40675951
Coordinator Afdeling Alco Zijlstra
zijlstra73@live.nl
06-12813975
Trainer Michel da Silva
ifcaalsmeer@gmail.com
06-14363057
Leiders/Coaches Michel da Silva
ifcaalsmeer@gmail.com
06-14363057
Patrick Jansen
jansen@ncemc.nl
06-53924795
Coordinator Afdeling Alco Zijlstra
zijlstra73@live.nl
06-12813975
Trainer Hans Kwaks
hasa2006@caiway.nl
06-28489061
Leiders/Coaches Clios Eprividou
eclios@yahoo.nl
06-21344779
Marco den Haan
info@behavebeheer.nl
06-33047103
Coordinator Afdeling Lucas Snoek
Lucas@afa-aalsmeer.nl
06-53364693
Trainer Hans Kwaks
hasa2006@caiway.nl
06-28489061
Leiders/Coaches Roland Bos
mail4bos@kpnmail.nl
06-29255356
Tony Verbrugge
tony@adnet.nl
06-41390637
Coordinator Afdeling Lucas Snoek
Lucas@afa-aalsmeer.nl
06-53364693

Pupillen

  • JO12-1
  • JO11-1
  • JO11-2
  • JO11-3
  • JO11-4
  • JO11-5
  • MO11-1
Trainers Arjan Vreeken
vreek200@gmail.com
06-25446760
Arjan Thuis
dethuisies@gmail.com
06-51001875
Martin Nijholt
martin.nijholt@gmail.com
06-10490635
Leiders/Coaches Arjan Thuis
dethuisies@gmail.com
06-51001875
Ed Bhangwandas
e.bhagwandas@gmail.com
06-17854600
Coordinator Afdeling Alco Zijlstra
zijlstra73@live.nl
06-12813975
Trainer Jack van Halm
javon@caiway.nl
06-33104568
Leiders/Coaches Peter Verhoeve
peter.verhoeve@caiway.nl
06-52545744
Herman Korenwinder
babettekorenwinder@gmail.com
06-55366419
Ruben Uithol
rubenfcaalsmeer@gmail.com
06-10040436
Coordinator Afdeling Jamie Eveleens
Jamiefcaalsmeer@gmail.com
06-24769525
Trainer Jack van Halm
javon@caiway.nl
06-33104568
Leiders/Coaches Igor van der Pol
polivd@xs4all.nl
06-22382114
Galid Oulad Si Ali
galidouladsiali@yahoo.co.uk
06-28779264
Coordinator Afdeling Jamie Eveleens
Jamiefcaalsmeer@gmail.com
06-24769525
Trainer Michael Griffioen
Michael-griffioen@hotmail.com
06-54271604
Leiders/Coaches Frank Vaneman
f.vaneman@planet.nl
06-22159263
Jet Eerhart
eerhart01@gmail.com
06-48754757
Coordinator Afdeling Jamie Eveleens
Jamiefcaalsmeer@gmail.com
06-24769525
Trainer Michael Griffioen
Michael-griffioen@hotmail.com
06-54271604
Leider/Coach John Scholte
john.Scholte@onguard.com
06-22905754
Coordinator Afdeling Jamie Eveleens
Jamiefcaalsmeer@gmail.com
06-24769525
Trainer Michael Griffioen
Michael-griffioen@hotmail.com
06-54271604
Leiders/Coaches Michiel Schavemaker
michel.schavemaker@gmail.com
06-14444921
Albert Eikelenboom
eikelenboomalbert@gmail.com
06-24976272
Coordinator Afdeling Jamie Eveleens
Jamiefcaalsmeer@gmail.com
06-24769525
Trainer Hans Kwaks
hasa2006@caiway.nl
06-28489061
Leiders/Coaches Tjipke Bokma
tjipke.bokma@gmail.com
06-29414239
Peter Braak
braak19@kabelfoon.nl
06-51708468
Teammanager Dave Jongkind
06-51825646
Coordinator Afdeling Lucas Snoek
Lucas@afa-aalsmeer.nl
06-53364693
  • JO10-1
  • JO10-2
  • JO10-3
  • JO10-4
  • JO10-5M
  • JO10-6
Trainer Jack van Halm
javon@caiway.nl
06-33104568
Leiders/Coaches Maarten Rowoud
maarten.rowoud@gmail.com
06-28261288
Gertjan Harting
gertjan@barnhoorn.nl
06-20414488
Lennart van Oostveen
alvo@cistron.nl
06-29222137
Coördinator Afdeling Leonie Maarsen
leoniefcaalsmeer@outlook.com
06-52545148
Trainer Jack van Halm
javon@caiway.nl
06-33104568
Jeffrey Hausel
jeffreyhausel1991@outlook.com
06-34047534
Leiders/Coaches Ron Frederiks
boerlagesimone@gmail.com
06-10903138
Linda van der Leek
aardweg@gmail.com
06-15084359
Maarten Maarse
maarten.maarse@gmail.com
06-52340008
Coördinator Afdeling Leonie Maarsen
leoniefcaalsmeer@outlook.com
06-52545148
Trainer Jack van Halm
javon@caiway.nl
06-33104568
Jeffrey Hausel
jeffreyhausel1991@outlook.com
06-34047534
Leiders/Coaches Dave van Voorst
dave.van.voorst@mastermind.eu
06-53470471
Barry Vermeulen
mosredna1@hotmail.com
06-36531515
Paul Wesselius
paulwesselius1975@gmail.com
06-14356171
Kees Kroon
amigu@hccnet.nl
06-21874709
Coördinator Afdeling Leonie Maarsen
leoniefcaalsmeer@outlook.com
06-52545148
Trainer Michael Griffioen
michael-griffioen@hotmail.com
06-54271604
Leiders/Coaches Pieter Hulsbos
dmvreken@hotmail.com
06-
Johan van der Laan
jc.laan@hotmail.com
06-44004585
Machteld Verhaar-Buis
veraarmachteld@hotmail.com
06-53606139
Coördinator Afdeling Leonie Maarsen
leoniefcaalsmeer@outlook.com
06-52545148
Trainer Hans Kwaks
hasa2006@caiway.nl
06-28489061
Leiders/Coaches Sandra Kwaks
hasa2006@caiway.nl
06-48918855
Tamara Celie
tceliedegeus@gmail.com
06-11143740
Teammanager Said Azzaloiui
sedazza@hotmail.com
06-84389083
Coördinator Afdeling Lucas Snoek
Lucas@afa-aalsmeer.nl
06-52545148
Trainer Michael Griffioen
michael-griffioen@hotmail.com
06-54271604
Leiders/Coaches Adrie Laan
machteldtb@hotmail.com
06-48976580
Renate Slingerland
slingerland@caiway.nl
06-22235395
Coördinator Afdeling Leonie Maarsen
leoniefcaalsmeer@outlook.com
06-52545148
  • JO9-1
  • JO9-2
  • JO9-3
  • JO9-4
  • JO9-5
  • JO9-6
Trainers Marco Koehler
j.goede@me.com
06-53965048
Michiel Combee
michelcombee@gmail.com
06-28274245
Leiders/Coaches Marco Koehler
j.goede@me.com
06-53965048
Michiel Combee
michelcombee@gmail.com
06-28274245
Alderd Leegwater
asterenalderd@gmail.com
06-30749824
Teammanager Aster van den Bosch
asterenalderd@gmail.com
06-54914288
Coördinator Afdeling Aster van den Bosch
asterenalderd@gmail.com
06-54914288
Trainer Dennis Hulshoff
dennis@clubafrica.nl
06-27022628
Tim van der Ham
timvdham@gmail.com
06-27418892
Leiders/Coaches Dennis Hulshoff
dennis@clubafrica.nl
06-27022628
Tim van der Ham
timvdham@gmail.com
06-27418892
Teammanager Dennis Hulshoff
dennis@clubafrica.nl
06-27022628
Coördinator Afdeling Aster van den Bosch
asterenalderd@gmail.com
06-54914288
Trainer Niels bruine de bruin
06-52464322
Leiders/Coaches Ron van Teylingen
06-10216404
Michiel Rubenkamp
06-21818581
Peter van Hulsen (reserve Coach)
06-22690272
Teammanager Bianca Zekveld
06-51194567
Coördinator Afdeling Aster van den Bosch
asterenalderd@gmail.com
06-54914288
Trainer Bernard Piet
familiepiet@ziggo.nl
06-22515009
Richard Douwes
douwes.r@hotmail.com
06-22933049
Leiders/Coaches Bernard Piet
familiepiet@ziggo.nl
06-22515009
Richard Douwes
douwes.r@hotmail.com
06-22933049
Teammanager Marije Piet
familiepiet@ziggo.nl
06-15865446
Coördinator Afdeling Aster van den Bosch
asterenalderd@gmail.com
06-54914288
Trainer Remko van Nes
remkovannes@gmail.com
06-15524175
Edwin van Baaijen
baaij75@gmail.com
06-42301767
Leiders/Coaches Remko van Nes
remkovannes@gmail.com
06-15524175
Herman Koehler
hermankoehler@me.com
06-53202209
Teammanager Remko van Nes
remkovannes@gmail.com
06-15524175
Coördinator Afdeling Aster van den Bosch
asterenalderd@gmail.com
06-54914288
Trainer Femke van Hoven
f.van.hoven@mail.com
06-24480621
Peter van der Laarse
info@petervanderlaarse.nl
06-46311968
Leiders/Coaches Peter van der Laarse
info@petervanderlaarse.nl
06-46311968
Teammanager Peter van der Laarse
info@petervanderlaarse.nl
06-46311968
Coördinator Afdeling Aster van den Bosch
asterenalderd@gmail.com
06-54914288
  • JO8-1
  • JO8-2
  • JO8-3
  • JO8-4
Trainer Raymond Maas
raymond.maas@freeler.nl
06-22699041
Leiders/Coaches Lesly Christiaans
leslychristiaans@hotmail.com
06-14487518
Julien Bleesing
jindra-julien@hotmail.com
06-22515457
Teammanager Lesly Christiaans
leslychristiaans@hotmail.com
06-14487518
Coördinator Afdeling Raymond Maas
raymond.maas@freeler.nl
06-22699041
Trainer Raymond Maas
raymond.maas@freeler.nl
06-22699041
Leiders/Coaches Pascal Smits
ppjh.smits@caiway.nl
06-28925791
Robert Heil
heil-overbeek44@zonnet.nl
06-36202788
Teammanager Joeri Combee
j_combee@hotmail.com
06-22528656
Coördinator Afdeling Raymond Maas
raymond.maas@freeler.nl
06-22699041
Trainer Raymond Maas
raymond.maas@freeler.nl
06-22699041
Leiders/Coaches Rogier de Kreek
h.kerkkamp@live.nl
06-11301586
Rien van Beemen
sandra@vanbeemen.net
06-51555952
Teammanager Sandra van Eijk
sandravaneijk75@gmail.com
06-41192934
Coördinator Afdeling Raymond Maas
raymond.maas@freeler.nl
06-22699041
Trainer Raymond Maas
raymond.maas@freeler.nl
06-22699041
Leider/Coach Jan-Egbert van Zelderen
jan-egbert.van.zelderen@ozexport.nl
06-26146713
Teammanager Jan-Egbert van Zelderen
jan-egbert.van.zelderen@ozexport.nl
06-26146713
Coördinator Afdeling Raymond Maas
raymond.maas@freeler.nl
06-22699041

Champions League / Keeper training

  • Champions League
  • Keeper-training
 Trainer Anton den Haan
06-14973400
cl.fcaalsmeer@gmail.com
Keeperstrainer
Selectie
Ray Smidt
06-461 188 24
raysmidt@msn.com
Keeperstrainer
Niet-selectie
Geoffrey de Jonge
06-220 961 13
geofenirene@caiway.nl