Begin » Trainers en begeleiders

Trainers en begeleiders

Binnen de vereniging hebben we gelukkig een heleboel trainers, coördinatoren, leiders en begeleiders. Hierbij een overzicht van de verschillende personen en hun betreffende rol binnen de vereniging voor seizoen 2021/2022.

TeamhoofdtrainerLeiders / Coaches
Zaterdag 1Ted Verdonkschot
Assistenten:
Roel Turkenburg (keepertrainer)
Marco van Oudenallen
06-83202349
marcovandenouodenallen@gmail.com
Zaterdag 2  
Zaterdag 3  
Zaterdag 4  
Zaterdag 6  
Mannen 35+ 1  
Mannen 45+ 1 Hans Versteegh
06-43257062
hans.versteegh@hetnet.nl
Dirk van de Schraaff
06-54634563
d.schraaf@tiscali.nl
Vrouwen 1

Ruud de Graaf – ruud@ramler.nl
06-13870384

Johan Kraaikamp – jkdsa@ziggo.nl

Maureen Jansen
06-23221055
maureen_1977@hotmail.com
Lonneke Maarsen
06-46396398
lonnekemaarsen@gmail.com
Vrouwen 2 Wilma de Niet
06-46050296
albert.wilma@live.nl
Ingrid den Hartog
06-51071488
ingrididh@gmail.com
Zondag 1Peter Neuvel
Assistenten:
Michael Kocon
Stefan van Halm (keeper)
 
Zondag 2  
Zondag 3  
Zondag 4 Jordy Reurekas
0654322804
j-reurekas9@hotmail.com
Zondag 5 Piet Stokkel
0653687363
P.Stokkel@heembouw.nl

Coördinatoren jeugd

Champions LeagueJamie Eveleens06-24769525
jamiefcaalsmeer@gmail.com
Onder 8Jamie Eveleens06-24769525
jamiefcaalsmeer@gmail.com
Onder 9Cindy van der Schaftcindyfcaalsmeer@gmail.com
Onder 10Prudence Waubenprudencefcaalsmeer@gmail.com
Onder 11Mariska de Vries06-22398879
mariskafcaalsmeer@gmail.com
MO11Mariska de Vries06-22398879
mariskafcaalsmeer@gmail.com
Onder 12Prudence Waubenprudencefcaalsmeer@gmail.com
Onder 13Astrid Albers06-48957526
astridfcaalsmeer@gmail.com
MO13Astrid Albers06-48957526
astridfcaalsmeer@gmail.com
Onder 14Audrey van Efterik06-25153760
audreyfcaalsmeer@gmail.com
Onder 15Jamie Eveleens06-24769525
jamiefcaalsmeer@gmail.com
MO15Audrey van Efterik06-25153760
audreyfcaalsmeer@gmail.com
Onder 16Jamie Eveleens06-24769525
jamiefcaalsmeer@gmail.com
Onder 17Sander Grebegrebefca@gmail.com
MO17Sander Grebegrebefca@gmail.com
Onder 18Sander Grebegrebefca@gmail.com
Onder 19Lukas Snoek06-53364693
lukasfcaalsmeer@gmail.com
MO19Lukas Snoek06-53364693
lukasfcaalsmeer@gmail.com