Begin » Trainers en begeleiders

Trainers en begeleiders

Binnen de vereniging hebben we gelukkig een heleboel trainers, coördinatoren, leiders en begeleiders. Hierbij een overzicht van de verschillende personen en hun betreffende rol binnen de vereniging voor seizoen 2019/2020.

TeamhoofdtrainerLeiders / Coaches
Zaterdag 1Jesse Donker
Assistenten:
Roel Turkenburg (keepertrainer)
Marco van Oudenallen
06-83202349
marcovandenouodenallen@gmail.com
Zaterdag 2Peter HolsteinJohan Vermeule
06-36311735
johan.vermeule@caiway.nl
Dirk Jan van der Meer
06-10983207
dj_vandermeer@hotmail.com
Zaterdag 3  
Zaterdag 4  
Zaterdag 6  
Mannen 35+ 1  
Mannen 45+ 1 Hans Versteegh
06-43257062
hans.versteegh@hetnet.nl
Dirk van de Schraaff
06-54634563
d.schraaf@tiscali.nl
Vrouwen 1 Maureen Jansen
06-23221055
maureen_1977@hotmail.com
Lonneke Maarsen
06-46396398
lonnekemaarsen@gmail.com
Vrouwen 2 Wilma de Niet
06-46050296
albert.wilma@live.nl
Ingrid den Hartog
06-51071488
ingrididh@gmail.com
Zondag 1Marco Bragonje
Assistenten:
Bas Groeneveld
Stefan van Halm (keeper)
Rody Springintveld
06-12925112
rodyspring87@gmail.com
Zondag 2Eddy van LeeuwenJohn vd Hoorn
06-15398809
Zondag 3 

Jesper Zekveld
0636548221
jzekveld@hotmail.com
Michel Reurekas
0623779731
m_reurekas@hotmail.com

Zondag 4 Jordy Reurekas
0654322804
j-reurekas9@hotmail.com
Zondag 5 Piet Stokkel
0653687363
P.Stokkel@heembouw.nl

Coördinatoren jeugd

Jamie EveleensChampions League06-24769525
Jamiefcaalsmeer@gmail.com
P. BlokkerJO8-1, JO8-2, JO8-3 & JO8-4prudencefcaalsmeer@gmail.com
Mariska de VriesJO9-1, JO9-2, JO9-3, JO9-4 & JO9-506-22398879
mariskafcaalsmeer@gmail.com
Astrid AlbersJO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4 & JO10-5M06-48957526
astridfcaalsmeer@gmail.com
Cynthia de VriesJO11-1, JO11-2, JO11-3M, JO11-4, JO11-5 & MO11-106-27305698
Cynthiafcaalsmeer@gmail.com
Audrey van EfterikJO12-1, JO12-2, JO12-3, JO12-4 & JO12-5M06-25153760
Audreyfcaalsmeer@gmail.com
Jamie EveleensJO13-1, JO13-2M, JO13-3, JO13-4, MO13-1 & MO13-206-24769525
Jamiefcaalsmeer@gmail.com
Jamie EveleensJO14-1, JO14-2 & JO14-306-24769525
Jamiefcaalsmeer@gmail.com
Ingrid vd LaarseJO15-1, JO15-2, JO15-3 & MO15-1ingrid.fcaalsmeer@outlook.com
Lukas SnoekJO17-1, JO17-2, JO17-3, JO17-1 (zondag), MO17-1 & MO17-206-53364693
lukasfcaalsmeer@gmail.com
Dolf GroeneveldJO19-1, JO19-2, JO19-1 (zondag) & MO19-106-11044407
dolfgr@gmail.com