zondag , 23 september 2018
voorlopige indeling

veld- en kleedkamerindeling voor 8 & 9 september

Zaterdagochtend is er een vol programma, waardoor er kleedkamers gedeeld moeten worden. Houd hier rekening mee a.u.b!

Laat de kleedkamer na gebruik schoon en droog achter en doe de deur op slot!

 

zaterdag:

TIJD VELD KL. BORG THUIS TEAM BEZOEKERS BORG KL. SCHEIDSRECHTER
08.45 3A 24 FC AALSMEER JO12-1 VVC JO12-2 8
08.45 3B 22 FC AALSMEER MO11-1 SCHALKWIJK MO11-1 9
08.45 2A 15 FC AALSMEER JO8-5 HOOFDDORP JO8-8 3 spelbegeleider
08.45 5A 19 FC AALSMEER JO11-5 LEGMEERVOGELS JO11-3 1
08.45 2B 16 FC AALSMEER JO9-4 UNO JO9-4 7 spelbegeleider
08.45 6 25 FC AALSMEER JO13-5 SDZ JO13-2 2
08.45 2C 16 FC AALSMEER JO9-6 LEGMEERVOGELS JO9-4 1 spelbegeleider
08.45 2D 20 FC AALSMEER JO9-3 RODA’23 JO9-3 3 spelbegeleider
08.45 4A 18 FC AALSMEER JO10-3 SP.MARTINUS JO10-4 4 spelbegeleider
08.45 4B 21 FC AALSMEER JO10-1 LEGMEERVOGELS JO10-1 1 spelbegeleider
08.45 4C 15 FC AALSMEER JO8-3 KDO JO8-2 5 spelbegeleider
08.45 1 14 FC AALSMEER MO13-1 OSM’75 MO13-1 10 Matthijs v. Muijden
08.45 5B 17 FC AALSMEER JO11-2 HERTHA JO11-1 6
10.15 4A 17 FC AALSMEER JO11-3 RKDES JO11-3 6
10.15 3 21 FC AALSMEER MO19-2 DELTA SPORTS’95 MO19-2 11 Kevin Boumans
10.15 2 19 FC AALSMEER JO17-1 DSOV JO17-1 4 T.F.L. v. Poecke
10.15 4B 18 FC AALSMEER JO12-3 KDO JO12-2 5
10.15 1 20 FC AALSMEER JO13 ’07-1 UNO JO13-2007-1 7 Anton den Haan
10.15 5 14 FC AALSMEER MO17-1 OVERBOS MO17-2 12 Reda al Salem
10.15 6 21 FC AALSMEER JO14-2 OVERBOS JO14-2 3 Peter Springintveld
11.45 1 16 FC AALSMEER ZAT.2 GEINOORD N’GEIN 2 2
12.00 2 15 FC AALSMEER JO15-1 EVC JO15-1 8 Bert Rijkmans
12.00 5 24 FC AALSMEER MO15-1 REIGER BOYS MO15-1 9 Sandra Kwaks
12.00 4 22 FC AALSMEER JO13 ’07-3M LEGMVOGELS JO13’07-1 5 Reda al Salem
12.00 3 18 FC AALSMEER JO15-2 UNO JO15-2 7
12.00 6 25 FC AALSMEER JO17-5 HBC JO17-3 10
14.30 1 1 FC AALSMEER ZAT.1 FC BLAUW WIT B. 1 14 J. Noordhoek

 

zondag:

TIJD VELD KL. BORG THUIS TEAM BEZOEKERS BORG KL. SCHEIDSRECHTER
14.00 1 1 FC AALSMEER ZON.1 RCH 1 14 R.A.L. Zuidam
14.00 2 2 FC AALSMEER ZON.3 ARSENAL 7 5 Hans Schijf

Bekijk ook

veld- en kleedkamerindeling voor 22 & 23 september

Er is zaterdagochtend een vrij druk programma, waardoor er kleedkamers gedeeld moeten worden. Wij vragen …