donderdag , 21 februari 2019

veld- en kleedkamerindeling voor 9 & 10 februari

Op zaterdagochtend zijn er weer veel wedstrijden, waardoor er door zowel de thuis- als bezoekende teams kleedkamers gedeeld moeten worden. Houd hier a.u.b. rekening mee door één kant van de kleedkamer te gebruiken. Voor ALLE gebruikers geldt: laat de kleedkamer droog en schoon achter en doe de deur op slot!

zaterdag:

TIJD VELD KL. BORG THUIS TEAM BEZOEKERS BORG KL. SCHEIDSRECHTER
08.45 5 25 FC AALSMEER JO15-3 AMSTELVEEN/H. JO15-4 1
08.45 1 15 FC AALSMEER JO13’07-2 FC AALSMEER JO13’07-3M 24 Wim Mulder
08.45 2A 16 FC AALSMEER JO9-2 ARSENAL JO9-2 2 spelbegeleider
08.45 2B 17 ` FC AALMEER JO9-4 NFC JO9-2 4 spelbegeleider
08.45 3 14 FC AALSMEER MO13-1 NIEUW SLOTEN MO13-1 9
08.45 4A 18 FC AALSMEER JO11-5 UNO JO11-3 12 Stan Boer
08.45 4B 22 FC AALSMEER JO11-6M RKDES JO11-3 11 Koen Veelders
08.45 2C 19 FC AALSMEER JO8-5 HILLEGOM JO8-5 5 spelbegeleider
08.45 2D 23 FC AALSMEER JO9-5M FC ABCOUDE JO9-6 6 spelbegeleider
10.15 3A 18 FC AALSMEER JO12-3 RODA’23 JO12-6 7 Joshua de Weijer
10.15 2A 17 FC AASMEER JO9-3 RODA’23 JO9-5 7 spelbegeleider
10.15 3B 15 FC AALSMEER JO11-2 BADHOEVEDORP JO11-1 8 Fiston Conte
10.15 2B 20 FC AALSMEER JO10-2 BLOEMENDAAL JO10-2 4 spelbegeleider
10.15 2C 19 FC AALSMEER JO10-3 AMSTELVEEN/H JO10-3 1 spelbegeleider
10.15 2D 16 FC AALSMEER JO9-1 KON. HFC JO9-2 2 spelbegeleider
10.15 4 14 FC AALSMEER MO17-1 OVERBOS MO17-2 10 Alfred Ruitenberg
TIJD VELD KL. BORG THUIS TEAM BEZOEKERS BORG KL. SCHEIDSRECHTER
11.45 1 25 FC AALSMEER ZAT.2 AMVJ 2 12 E.Does
12.00 2 23 FC AALSMEER MO15-1 DSS MO15-2 11 Redy al Salem
12.00 3 22 FC AALSMEER JO13-1 ZSGOWMS JO13-1 9 Arjan Levarht
12.00 5 17 FC AALSMEER JO19-2 SVIJ JO19-1 5 Kevin Boumans
12.00 4 21 FC AALSMEER JO17-2 HERCULES Z’DAM JO17-1 6 S. Haakma
14.30 3 15 FC AALSMEER JO17-3 ZAANLANDIA JO17-2 8 Ruben Beelen
14.30 5 18 FC AALSMEER JO17-4 FC BREUKELEN JO17-2 3 Redy al Salem
1430 1 1 FC AALSMEER ZAT.1 RODA’46 1 14 B.B. v.d. Helder
14.30 2 20 FC AALSMEER ZAT.6 ZUIDOOST UNITED 3 4 Kevin Boumans
14.30 4 24 FC AALSMEER MO15-2 BUITENVELDERT MO15-2 10 Hans Kwaks

 

zondag:

TIJD VELD KL. BORG THUIS TEAM BEZOEKERS BORG KL. SCHEIDSRECHTER
11.30 2 1 FC AALSMEER ZON.3 MUIDEN 5 5 Wally v.d. Wal
11.30 1 2 FC AALSMEER ZON.5 OVERBOS 6 6 Hans Schijf
14.00 1 3 FC AALSMEER ZON.4 GERMAAN/DE ELAND 4 7 Patrick v.d. Dool

Bekijk ook

veld- en kleedkamerindeling 16 en 17 februari

I.v.m. de start van de voorjaarsvakantie en een inhaal-bekerprogramma van de KNVB is er dit …